Soutěž

Soutěž o knižní bestseller Hodiny z kostí od Davida Mitchella

Protože se kvapem blíží Vánoce a inteligentních dárků není nikdy dost, přinášíme Vám dnes soutěž o knižní novinku Hodiny z kostí od Davida Mitchella, autora známého díla Atlas mraků, jež se dočkalo i svého filmového ztvárnění.

Jestliže chcete vyhrát knižní bestseller Hodiny z kostí od Davida Mitchella a obdarovat jím sebe nebo někoho z Vašich nejbližších:

 1. Dejte like FB stránkám DigiTimes.cz
 1. A pod tento příspěvek nasdílený na FB stránkách DigiTimes.cz odpovězte na otázku: „Zfilmování jaké knihy předčilo Vaše očekávání? A v čem?“

Autor té nejzajímavější odpovědi obdrží knihu Hodiny z kostí od Davida Mitchella zdarma až do schránky. Odpovídat můžete do 2. 12. 2017 do půlnoci. Přejeme hodně štěstí!

Knihu do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta, které patří k největším českým nakladatelstvím. Současně se jedná o nejstarší, kontinuálně fungující vydavatelství knih v České republice.

Za poskytnutí knih do soutěže pak jmenovitě děkujeme Antonínu Zajíčkovi, specialistovi marketingu nakladatelství Mladá fronta.

 


O knize:

Patnáctiletá Holly po zuřivé hádce s matkou zabouchne dveře za svým starým životem. Když nyní prochází anglickým venkovem, podivná setkání a souhry náhod přetvářejí její realitu tak, až se začne podobat oživlé noční můře. Neboť Holly upoutala pozornost skupinky nebezpečných mystiků – a jejich nepřátel.
A právě osud Holly Sykesové je tmelem spojujícím příběhy dalších protagonistů Hodin z kostí – studenta z Cambridge, který usiluje o bohatství a vliv, rozpačitého otce, jenž si připadá naživu, pouze když podává zpravodajství z okupovaného Iráku, spisovatele středního věku, jenž truchlí nad svým vyhnanstvím ze žebříčku bestsellerů –, kteří všichni sehrají roli v nadpřirozené neviditelné válce na okrajích našeho světa.
Ze středověkých švýcarských Alp přes australskou buš devatenáctého století a hotel v Šanghaji až do výstavného domu na Manhattanu v blízké budoucnosti a na postapokalyptický irský venkov se jejich příběhy rozvíjejí a spojují v okamžicích jak každodenních, tak téměř zázračných. Hodiny z kostí tvoří kaleidoskop plný výrazných postav a možných světů, který přímo prosí o to, abychom ho rozebrali a opět poskládali dohromady.

 (Doporučená cena: 429 Kč)

 


Podrobná pravidla soutěže:

 1. Internetový literární portál DigiTimes.cz vyhlašuje soutěž pod názvem „Soutěž o knižní bestseller Hodiny z kostí od Davida Mitchella“, a to za podmínek níže uvedených.
 2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je internetový literární portál DigiTimes.cz
 3. Soutěž probíhá v období od 19. listopadu 2017 do 2. prosince 2017 do půlnoci pod tímto příspěvkem o soutěži na facebookových stránkách DigiTimes.
 4. Výherce soutěže získá knihu Hodiny z kostí při splnění podmínek stanovených v těchto pravidlech soutěže.
 5. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového literárního portálu DigiTimes.cz, který v časově vymezeném období zodpoví soutěžní otázku a dá like facebookovým stránkám DigiTimes. Od každého bude do soutěže přijata pouze jedna odpověď. Uznány budou jen odpovědi uvedené přímo pod tímto příspěvkem sdíleným na facebookových stránkách DigiTimes.
 6. Knihu Hodiny z kostí získá jeden soutěžící, který na výše položenou otázku odpoví co nejzajímavějším způsobem.
 7. Jméno výherce bude zveřejněno na těchto i na facebookových stránkách DigiTimes v termínu vyhlášeném jako konec soutěže. Výherce bude současně kontaktován pomocí soukromé zprávy na Facebooku.
 8. Cena bude výherci zaslána do dvou týdnů po ukončení soutěže.
 9. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky.
 10. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během řízení soutěže.
 11. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.
 12. Soutěžící vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit soutěžícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.
 13. Pokud výherce po doručení výhry s touto výhrou nebude souhlasit, může ji zaslat pořadateli zpět na své vlastní náklady.
 14. Jakmile soutěžící projeví zájem účastnit se této soutěže dává DigiTimes.cz ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, adresa, fotografie a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v soutěži a předání výhry. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení DigiTimes.cz a má za následek vyloučení z další účasti v této soutěži, včetně ztráty nároku na předání ceny, stane – li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.

SOUTĚŽ

Most Popular

To Top