Soutěž

Soutěž o výtisk knihy Slepičí polévka pro duši: O kočkách a lidech

Chcete vyhrát knižní novinku Slepičí polévka pro duši: O kočkách a lidech od spisovatelky Amy Newmarkové?

 1. Dejte like FB stránkám DigiTimes.cz
 2. A pod tento příspěvek nasdílený na FB stránkách DigiTimes.cz odpovězte na otázku: „Co vás nejlépe zahřeje na duši?“

Autor té nejzajímavější odpovědi obdrží knihu Slepičí polévka pro duši: O kočkách a lidech zdarma až do schránky. Odpovídat můžete do 20.10. 2017 do půlnoci. Přejeme hodně štěstí!

Knihu do soutěže věnovalo významné nakladatelství Práh, kterému tímto moc děkujeme.


O knize:

Vyprávění ze života, která od devadesátých let vycházejí  v populární a celosvětově známé sérii Slepičích polévek pro duši, byla přeložena do mnoha světových jazyků a dodnes patří k bestsellerům. Letos v květnu vyšlo v nakladatelství Práh nové volné pokračování, kniha Slepičí Polévka Pro duši: O kočkách a lidech. Jak už název napovídá, tématem publikace s podtitulem 101 hebkých příběhů o malých zázracích, moudrosti… a škodolibosti jsou tentokrát příběhy o čtyřnohých kočičích mazlíčcích.

(Doporučená cena 299 Kč)


Podrobná pravidla soutěže:

 1. Internetový literární portál DigiTimes.cz vyhlašuje soutěž pod názvem „Soutěž o výtisk knihy Slepičí polévka pro duši: O kočkách a lidech“, a to za podmínek níže uvedených.
 2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je internetový literární portál DigiTimes.cz
 3. Soutěž probíhá v období od 11. října 2017 do 20. října 2017 do půlnoci. pod tímto příspěvkem o soutěži na facebookových stránkách DigiTimes.
 4. Výherce soutěže získá knihu Slepičí polévka pro duši: O kočkách a lidech při splnění podmínek stanovených v těchto pravidlech soutěže.
 5. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového literárního portálu DigiTimes.cz, který v časově vymezeném období zodpoví soutěžní otázku a dá like facebookovým stránkám DigiTimes. Od každého bude do soutěže přijata pouze jedna odpověď. Uznány budou jen odpovědi uvedené přímo pod tímto příspěvkem sdíleným na facebookových stránkách DigiTimes.
 6. Knihu Slepičí polévka pro duši: O kočkách a lidech získá jeden soutěžící, který na výše položenou otázku odpoví co nejzajímavějším způsobem.
 7. Jméno výherce bude zveřejněno na těchto i na facebookových stránkách DigiTimes v termínu vyhlášeném jako konec soutěže. Výherce bude současně kontaktován pomocí soukromé zprávy na Facebooku.
 8. Cena bude výherci zaslána do dvou týdnů po ukončení soutěže.
 9. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky.
 10. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během řízení soutěže.
 11. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.
 12. Soutěžící vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit soutěžícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.
 13. Pokud výherce po doručení výhry s touto výhrou nebude souhlasit, může ji zaslat pořadateli zpět na své vlastní náklady.
 14. Jakmile soutěžící projeví zájem účastnit se této soutěže dává DigiTimes.cz ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, adresa, fotografie a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v soutěži a předání výhry. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení DigiTimes.cz a má za následek vyloučení z další účasti v této soutěži, včetně ztráty nároku na předání ceny, stane – li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.

SOUTĚŽ

Most Popular

To Top